O nas

SPOSÓB NA PSA - salon pielęgnacji i świetlica dla psów.

Responsive image

Nasz salon powstał z pasji i miłości do psów. Po wielu latach bycia wolontariuszami na rzecz potrzebujących zwierząt, zarówno w fundacjach, jak i w schroniskach - odważyłyśmy się połączyć to co kochamy z pracą zawodową.

Znamy psychikę psów, ich zachowania, wiemy jak z nimi pracować. Wiemy również, jak ważne jest dla nich poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego też ich potrzeby są dla nas najważniejsze. Jednocześnie wiemy, ile wysiłku trzeba włożyć w utrzymanie w należytym porządku szaty naszych czworonożnych przyjaciół oraz, co za tym idzie mieszkania, domu. Stąd właśnie narodził się pomysł miejsca dla merdających ogonków, gdzie zadbamy o potrzeby zwierzaków oraz ich właścicieli. Gdzie każdy pies, niezależnie od rasy czy wielkości, będzie obsłużony po królewsku, bez niepotrzebnego stresu z troską i czułością - a właściciel będzie zadowolony.

Taki mamy oto Sposób na Psa!

W naszym salonie zapewniamy profesjonalną pielęgnację psów. Nie używamy przemocy, nie stosujemy także otępiających ani usypiających środków. Dostosowujemy nasze tempo pracy do potrzeb Twojego pupila, uwzględniając jego potrzeby, wiek, charakter, stan zdrowia i stan skóry oraz okrywy włosowej. To w pełni profesjonalny oraz nowoczesny salon dla naszych czworonożnych przyjaciół. Jest dostosowany do pracy z psami agresywnymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Dysponujemy najnowszym sprzętem do pielęgnacji psów oraz dbamy o najwyższą jakość kosmetyków, których używamy. Dobieramy kosmetyki indywidualnie do klienta. Liczy się dla nas przede wszystkim samopoczucie i zdrowie Twojego pupila.